Ministerstwo ochrony środowiska odsprzedane i normom przedsiębiorstw gospodarstwa domowego będzie ZAMKNIĘTA pod koniec września

- Sep 16, 2017-

Ministerstwo ochrony środowiska poinformował niedawno, że firm, które nie można uaktualnić swoje emisje będą nieczynne do końca września. Rada Państwa ogłosił również kontrola głównych bezpieczeństwa w lipcu i październiku, a wszystkie Chin 34 województw i gmin zostaną "sprawdzone". Ochrony środowiska, bezpieczeństwa biuro rękoczyny znowu zero tolerancji na sprawowanie rządów, przemysłu wewnętrznych wspomnianych czynników powodujących cena więcej niż 2017 otwarte surowców ceny i wzrost cen, reszta, więcej niż dziesięć rodzajów czynników, w tym także miał sanitarnych i upstream dostawcy zostały zamknięte rozporządzenia, niektórzy eksperci powiedział drugą połowę tego roku będzie najbardziej okrutne łazienka przemysłu przetasowania na pół roku.

 

Najbardziej dokładne nowej rundzie kontroli w domu przemysłu

 

Zwrócić uwagę! Kolejna burza wymiata całej branży domu! Przez cztery miesiące przemysł domu musi być ostrożny, ostrożny i ostrożny... Administracji bezpieczeństwa w ramach Rady Państwa ogłosił w dniu 7 października, do przeprowadzenia kontroli bezpieczeństwa, wszystkie 34 prowincji i regionów autonomicznych w Chiny fabryka ceramiki, drewna fabryki, szafa, łazienka fabryki sprzętu będzie "sprawdzić", nie były w stanie przetrwać. Niektórzy ludzie w branży lament: Burza ochrony środowiska ma nie gaśnie, zabezpieczeń burzy, w tej rundzie rund inspekcji, aby wymusić przemysł karty. W przyszłości, ochrona środowiska bezpiecznej produkcji nie osiągnie pozycję przedsiębiorstwa, to jest trudne.

 

Ogólne Administracja bezpieczeństwa i nadzoru: głównych kontroli bezpieczeństwa produkcji w lipcu i październiku i scentralizowane renowacji w lipcu

 

Administracja bezpieczeństwa Rady Państwa wydane "produkcji Komisji bezpieczeństwa Rady Państwa o przeprowadzenie bezpieczeństwa w produkcji dużych kontroli zawiadomienie, ogłosił lipca do października, dla różnych przedsiębiorstw w duże wyboru do czterech miesięcy. Kontroli będzie karać szereg działań niezgodnych z prawem, zgodnie z prawem; Będziemy dokładnie kontrolować szereg poważnych awarii. Zamkniemy pewną liczbę przedsiębiorstw, które naruszają prawa i przepisów i nie spełniają warunków bezpiecznej produkcji. Rozliczalności udostępnia grupy jednostek i osób fizycznych, którzy nie są odpowiedzialne za wdrażanie środków oraz niewystarczające środki; Mamy ściśle wdrażać wszystkich obowiązków i środków dla zapobiegania zabezpieczeń i zdecydowanie ograniczyć głównych i poważnych wypadków.

 

Inspekcja nadzoru bezpieczeństwa nie powinny być ignorowane. Przedsiębiorstw z następujących problemów należy spojrzeć na siebie od razu:

 

Zgodnie ze sprawozdaniem Rady bezpieczeństwa shenzhen sześć następujących warunków są łatwe do pogardzenia w fabryce, a wiele przedsiębiorstw mają pecha. Przedsiębiorstwo, które ma podobny problem, poszukaj pośpiesznie!

 

1. składowanie niebezpiecznych substancji chemicznych nie przechowywane w dedykowane magazyny;

 

2. nie udało się sformułować plan ratunkowy awaryjnych wypadków bezpieczeństwo produkcji i tranzytu magazynu produktów niebezpiecznych;

 

3. nie udało się skonfigurować system zabezpieczeń dla bezpieczeństwa produkcji wypadków;

 

4. Non okresowe przeglądy sprzętu specjalistycznego;

 

5. Niezastosowanie się do organizowania pracowników do przeprowadzania badań medycyny pracy zgodnie z prawem;

 

6. naruszenie przepisów pracowniczych programów zapobiegania chorobom.

 

To będzie ZAMKNIĘTA przed końcem września, jeśli nie można uaktualnić jego emisji

 

Zakomunikowało Ministerstwo, będzie ściśle zarządzania przedsiębiorstw "brudny" jako jeden z głównych treści wzmocnienie nadzoru, nie uaktualnienia spełniają firmy, zanim zostanie zamknięta pod koniec września tego roku. W drugiej połowie roku Ministerstwo ochrony środowiska będzie ściśle regulować kwestię ochrony środowiska. W tym samym czasie najbardziej rygorystyczne prawa ochrony środowiska w historii zapewnia, że będzie skuteczny nadzór "pięciu kroków metody" i prawa staną się normą.

 

Beijing-tianjin-hebei i na jego obrzeżach: firmy nie można uaktualnić i uaktualnić swoje emisje wola zamykać w dół do końca września, a zostaną odcięte od zasilania, wody i rozliczeń.

 

, zgodnie z epicentrum szeroki netto, Shanghai securities news podała 14 lipca, Ministerstwo środowiska, do końca czerwca, Pekin Tiencin hebei w 28 miastach i okolic mają sprawdzić "brudny" przedsiębiorstwo 17,6, nie można uaktualnić spełniają biznesowych, w tym roku będzie zostaje zamknięty do końca września.

 

Administracja ochrony środowiska środowiska głowy pola jako biuletyn yong, Pekin Tiencin hebei i okoliczne obszary, aby wzmocnić nadzór kontroli zanieczyszczenia powietrza w ciągu trzech miesięcy, aby wzmocnić zespoły kontrolne mają wyboru ponad 3,2 przedsiębiorstw, w których więcej niż 2 m przedsiębiorstw nielegalne problemy środowiskowe, stanowiły ponad 64%, zwłaszcza "brudny" przedsiębiorstw, liczba nielegalnych problemy, takie jak zanieczyszczenie oczyszczalni nie jest doskonały.

 

Pod koniec czerwca liczba przedsiębiorstw "rozproszone", które zostały sprawdzone i zgłaszane do regionu osiągnął 176,000. Pod koniec września wszystkie przedsiębiorstwa muszą być niesłabnący wobec uaktualnić i uaktualnić będzie zamknięty w dół.

 

W polu jak yong powiedział, że ochrona środowiska wykonywania bardzo rygorystyczny system za off, rozporządzenie "brudny" przedsiębiorstwo, na przykład do zamknięcia przedsiębiorstwa musi implementować "dwie złamane sanqing", a mianowicie, wody, energii elektrycznej, surowców, czyste Sprzęt, czyste strony.

 

Wcześniej ideę "inspektorów ochrony środowiska mające wpływ na lokalną gospodarkę" przyciągnął powszechną uwagę na jego zbyt duże pokrycie. W związku z tym tian odpowiedział na sytuację biorąc pod wysokim ciśnieniem na nielegalnych przedsiębiorstw w środowisku, które nie wpływa na prawidłowy rozwój gospodarki społecznej. "Nie ma żadnych procedur, nie ma obiektów zarządzania, nie" rozproszone zanieczyszczenia "emisji cele. Przedsiębiorstwo nie powinno istnieć w dowolnym miejscu."

 

Kiedy rozpocznie sprawdzanie swoje fabryki?

 

7 sierpnia kontroli kluczowych punktów: nadzorowanie zezwolenia czy do całkowitego rozładowania przed końcem czerwca; "Podwyższone Źródło" automatycznego monitorowania instalacji sprzętu, sieci i operacji; Emisji zanieczyszczeń przemysłowych źródeł.

 

Kluczowe punkty we wrześniu: limity specjalne emisji dla dwutlenku siarki, tlenków azotu i cząstek stałych zanieczyszczeń odprowadzane przez wszystkich kotłów węglowych w miejskich obszarach administracyjnych do końca września. Do zbadania i ukarania nadmiernego rozładowania zgodnie z prawem. Inspektor wokół czy zrobione źle szczyt system produkcji i przygotowywania listy, nie wykonuje źle szczyt przedsiębiorstw produkcyjnych w kluczowych branżach, podejmie zadania do zatwierdzenia według obciążenia maksymalne dozwolone produkcji i zgodnie z wymagania dotyczące pracy planu do zatwierdzenia lub rekordu.

 

Główne punkty po października:

 

() "małe i dezorganizację" przedsiębiorstwa zakaz realizacji zadań do końca października;

 

(2) 10 ton parze i następujące Kotły opalane węglem, a także Piece i paleniska operacyjne małe węgla, zostanie wyeliminowane z pracy na koniec października;

 

(3 limity specjalne emisji dwutlenku siarki, tlenków azotu i cząstek stałych zanieczyszczeń odprowadzane przez kotłów węglowych;

 

(4) warunków pracy uprawnień do emisji wydane przez branże takie jak stali i cementu;

 

(5) emisji zanieczyszczeń przemysłowych źródeł.

 

Przedsiębiorstwo posiada pojedynczy dare nie odpowiedzieć, wzrostu cen domowych jest nieuniknione

 

W listopadzie ubiegłego roku, badanie środowiskowe i rose ceny surowca wzrosły podwójnie przykre, gospodarstwa domowego enterprise dla ochrony środowiska udogodnienia transformacji, opakowań kartonowych, koszty transportu i przeładunku materiałów, miał niektórzy przewidują POWAKACYJNY gospodarstwa domowego ogólne ceny wzrosną o 30%. Chociaż teraz pakowania i wysyłki nie jest głównym problemem, ale jest wynikiem środowiska nadzoru i ciśnienie ceny surowca jest nadal słabnie, do produkcji przedsiębiorstwa, jest naprawdę "jest to człowiek nie idą w górę, inflacja jest również uzasadnione." Od ostatniego listopada, łazienka z prysznicem, klatce piersiowej i tak dalej gospodarstwa domowego, ceny materiałów budowlanych gwałtownie wzrosła, wielu ludzi zostały biorąc pojedynczy zapobiec ceny w dalszym ciągu rosnąć przed czasem, przecież tego rodzaju dóbr publicznych, cenę jednostkową gospodarstwa domowego Gości jest wysoki, jest nieco trochę się kilka kilkaset yuan, Ponadto jest prawie każdej kategorii gospodarstwa domowego rose.

 

Zgodnie z trzecią rynku, według danych monitorowania własnych w branży od boom zaczął się po nieco ponad miesiąc czasu, drzwi drewniane, komoda ceny 15% ~ 30%, a wielkość domowego cena 20% ~ 35%, sanitarne sprzętu zwiększa również 20% ~ 4 0%, a nie do zatrzymania wzrostu cen surowców i również wzrosła, opakowanie jest nadal brak zapasów, większość producentów przerwać wcześniej. Przyjaciel, który nadal waha się do dekoracji niedawno, musisz się spieszyć, w przeciwnym razie cena może wzrosnąć do Ciebie, aby płacz nie łez.


Para:Shanghai meble Targi uroczyste otwarcie święta Design City wspaniałe uderzył Następny:Strona główna biznes jak uchwycić obszaru po drodze biznesu naprawdę iść