Meble ogrodowe, które są odporne na wiatr i deszcz, można również zaprojektować z pełnym wyczuciem!

- Oct 23, 2019-

Outdoor sofa set

Więcej designu, więcej rzeczy!


Porównaj charakter mebli wewnętrznych, opcjonalna płeć mebli ogrodowych nie jest wysoka, ponieważ chcesz postawić na zewnątrz przez długi czas, chcesz odporny na zużycie, zdecydowany w wyborze, który obiecuje materiał, wytrzymać „uderzenie wiatru i deszczu”.


Również z tego powodu meble ogrodowe często nie są tak modne jak meble wewnętrzne w designie.


Ale w Australii istnieje sklep meblowy o nazwie Robert Plumb, który specjalizuje się w projektowaniu mebli ogrodowych. Projektują meble ogrodowe, które są wykwintne i wystarczająco modne, aby pasowały do wnętrz bez żadnego wpływu na długoterminowe „przetrwanie” mebli.


Zakres wstążki


Ich najnowsza kolekcja mebli ogrodowych nazywa się Ribbon Range, co daje ludziom poczucie lekkości. Solidne materiały i modny design doskonale się łączą.


Kolekcja obejmuje trzyosobowe sofy, fotele, stoliki kawowe i fotele wypoczynkowe.


Fotele wstążkowe są wykonane ze stali nierdzewnej i spawane ręcznie. Delikatne zaokrąglenia podłokietników sprawiają, że krzesło to jest wyjątkowe.


Z tyłu krzesła części sofy dodano krzywą zaprojektowaną tak, aby pomieściła poduszkę do oparcia się.


Wszystkie produkty z tej serii mają stosunkowo niską wysokość. Podstawa stolika do kawy jest przyspawana do kształtu krzyża, który jest piękny i stabilny.


Stainless steel table baseStainless steel table base

Podstawa ze stali nierdzewnej i jasne drewniane panele sprawiają, że czytanie na zewnątrz lub wypicie drinka przy basenie jest proste.Inny

Oprócz jednej z powyższych kolekcji, Robert Plumb ma inne wybitne meble ogrodowe.

Stół wykonany jest z drobnego mosiądzu i litej skały. Mosiężna rama i materiał skalny nie blakną ani nie uszkadzają się w czasie i są idealne do mebli ogrodowych.Stołek sofy na zewnątrz tego długiego akapitu składa się z 3 małych taboretów do wyboru, czekaj, aż materiał wykona cement, wapień, włókno syntetyczne, modelowanie jest bardzo charakterystyczne.
Para:Stylowe meble ogrodowe Następny:Połączenie łuków koloseum i projektowania mebli