Meble ogrodowe, które są zaniedbywane przez chiński rynek, właściwie wyglądają i są łatwe w użyciu!

- Dec 06, 2019-

Kiedy mówimy o meblach ogrodowych, możemy pomyśleć o salonach w parku, huśtawkach itp., Które powinny znajdować się w publicznej przestrzeni publicznej lub na dziedzińcu willi.

W rzeczywistości meble ogrodowe to duża koncepcja, w tym meble ogrodowe i pół-zewnętrzne do rekreacji publicznej lub osobistej.


Meble ogrodowe nie obawiają się geomantycznego zalewania, modelowanie powraca głównie bardzo elegancko, można powiedzieć, że jest niezbędną magiczną bronią, która tworzy rekreacyjną, modną, trwałą przestrzeń domową.


Dzisiaj pozwól autorowi wprowadzić na rynek wyjątkowo trwałe meble ogrodowe o wysokim poziomie wyglądu, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć meble ogrodowe.„Hay” powinno być marką designerską, którą znamy teraz, czystym skandynawskim nowoczesnym produktem, założonym w 2002 roku, w rok po założeniu firma wypuściła pierwszą serię mebli na międzynarodowej wystawie mebli IMM w Kolonii, i odtąd stał się popularny na całym świecie.


Chair of HAY design 3


HAY, znany jako raj dla miłośników nordyckich, dzięki bogatej palecie kolorów o niskim nasyceniu sprawił, że w ciągu ostatnich dwóch lat regularnie pojawiał się w różnych sklepach z celebrytami.


Chair of HAY design 2


Ich kolekcja outdoorowa jest również przyciągająca wzrok dzięki prostemu i zunifikowanemu językowi projektowania. Prawie każdy sklep „Hay” ma dwa. A stal jest mocna i trwała.


Chair of HAY design 1
„Bloomingville” z Danii weszło na rynek wyposażenia wnętrz w 2000 roku, choć skala jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych marek, ale wygodny wypoczynek, prosty styl atmosfery zdobył ich grono wiernych fanów.

Produkt ich domu jest wprowadzany na rynek w zależności od sezonu, na przykład seria chun xia zachęca wszystkich do wyjścia, aby cieszyć się słońcem i ciepłem, meble, które sprawiają, że pleciony z trzciny, drewno, czysta bawełna, doniczka, hamak, wyglądają cieplej niż meble ogrodowe z czystym krawatem yi to dużo.

Wciąż mata, której potrzebuje piknik, kosz, po prostu skorzystaj ze słońca, nie zapalaj gniazda w domu, wyjdź, aby być blisko natury, a także całkiem nieźle.

Bloomingville's furniture 3


Bloomingville's furniture 2

Para:Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Następny:Guangzhou Design Week 2019