Inteligentny Rynek Domu Rozciąga się stopniowo, a Środowisko Konsumpcji Przyszłości jest bardziej obfite

- Oct 26, 2017-

VR, duże dane, nowa sprzedaż detaliczna ... Dzięki promocji gorących punktów, inteligentne doświadczenie w zakresie wyposażenia domów stopniowo się rozwija, a przedsiębiorstwa z branży domowej tworzą lepsze inteligentne doświadczenia konsumpcyjne dla konsumentów w bardziej odpowiednie sposoby.

Doświadczenie w sklepie Smart + otwiera nowe, inteligentne zakupy domów

 

Najbardziej zauważalną cechą inteligentnego przenikania do nowej sprzedaży detalicznej jest pojawienie się "bezobsługowej sprzedaży", która może być realizowana przez inteligentną blokadę drzwi, inteligentną półkę, inteligentną platformę ważenia i inne moduły, umożliwiające automatyczne zakupy.

 

W tym roku 22 września, z udziałem doświadczonych doświadczeń z dużym doświadczeniem w zakresie danych i doświadczeń domowych nowych sklepów detalicznych "HomeTimes home era", otwartych w Hangzhou, jest to duże dane firmy Tmall i inteligentny sprzęt może przydzielić detaliczną nową sprzedaż detaliczną. Przechowywać sklep internetowy, sprzedawać domowy akt roli spróbować, spróbować łóżko, lampy i latarnie, małe przekąski, skaner konsumentów qr kod może zobaczyć nazwę towaru, ceny i inne szczegółowe informacje, wybierz natychmiast po zakupie może przejdź do sklepu internetowego zakupy, może również być w sklepie między wirtualnym prototypem elektronicznego ekranu, aby znaleźć swoje ulubione style domowe sceny, doświadczenia i stoczni po zakupie.

 

Wcześniej, w tym roku 26 lipca w Pekinie był dom jin juanów sklep otwórz swój pierwszy bezzałogowy sklep convenience, warstwa hali pudełko dietetyczne żywności, do klientów sklepu, skanując qr kod zarejestrowany numer telefonu komórkowego , po przesłaniu osobistej twarzy, można pędzić "twarzą", które po przejściu przez rejestr samoobsługowy ponownie przeszukują wybór i kupno towarów, zamiataj przez placówki WeChat po zakończeniu zakupów.

 

Jeśli "nie ma automatu" wygląda świetnie, łatwiej jest "położyć się" w domu i wyjąć przedmioty domowe ze wszystkich sklepów. Dzisiejsze konsumenci dzięki kanałom online i offline łączą w sobie prawo do wyboru artykułów użytku domowego, połączenie wielokanałowego sposobu umożliwia konsumentom zakupy w bardziej wydajny i bogatszy sposób niż artykuły gospodarstwa domowego.


Para:Nieruchomości Huawei i Dubaj wspólnie tworzą rozwiązania dla inteligentnych domowych rozwiązań aplikacyjnych Następny:Chiny na krajowe normy dla inteligentnego domu jest zdominowany przez Haier