Ograniczenie zapotrzebowania na różne branże, Indie, produkty domowe i elektroniczne, szczególnie zapotrzebowanie

- Aug 07, 2017-

Wraz z globalizacją handlu i globalizacją informatyzacji przejście tradycyjnych przedsiębiorstw znacznie poprawiło efektywność przedsiębiorstw i zmniejszyło koszty eksportu przedsiębiorstw. Jest to bardzo dobry sposób na promowanie wzrostu handlu. Zwłaszcza w kraju "przedsiębiorczość publiczna, innowacje" podwójne tło dla niektórych typów początkowych chińskich przedsiębiorstw handlowych w celu zapewnienia dobrego kontaktu z zagranicznymi klientami możliwość negocjacji.


Chociaż 20 lat temu zapotrzebowanie rynku i siły nabywczej kraju eksportującego w Indiach i Chinach, prawie wszystkie gałęzie przemysłu to okres szybkiego rozwoju. Lwy Międzynarodowe Wystawy Każdego roku indyjscy kupujący angażuje się we wszystkie dziedziny życia, w tym materiały budowlane w domu, części samochodowe, produkty mechaniczne, produkty elektroniczne i elektryczne, produkty narzędziowe, produkty medyczne i tak dalej.


Według mediów, obecnych wystawców coraz bardziej, indyjski grupy konsumentów rynku jest również coraz mniejszy podział, wysokiej klasy produkty niskiej jakości w Indiach będzie miał dużo miejsca na rynku. Które przedsiębiorstwo Indii Electric zajmowało się bardziej domową i elektroniczną kategorią, a następnie kategorią odzieży. Na ulicach Indii można zobaczyć billboardy z inteligentnymi telefonami w Chinach.


Para:Łuk elektryczny Następny:Ceny surowców wyższych, dalszy dom niestandardowy Hot