Trzy główne kierunki rozwoju mebli wypoczynkowych na wolnym powietrzu

- Mar 13, 2017-

Nowe badanie Technavio wykazało, że 2017 do 2021 lub wpływa na Stany Zjednoczone wzrost i upadek ważne tendencji rynku mebli ogrodowych.

Technavio mebli i dekoracji wnętrz badań rynkowych analityków Poonam Saini powiedział: andquot; jak gospodarki narodowej od 2008 do 2009, powoli odzyskane z kryzysu finansowego w Stanach Zjednoczonych, działalności budowlanej w dalszym ciągu wzrasta, zwłaszcza rodzinnych, budownictwo mieszkaniowe, popyt na meble ogrodowe również będzie increase.andquot;

Według raportu Technavio, ten trend 3 duży rynek lub wpłynie na wzrost i spadek na rynku mebli ogrodowych w Stanach Zjednoczonych:

1, na zewnątrz grill związanym z meble produkty zwiększone zapotrzebowanie

Pokazy kulinarne oraz różnego rodzaju przepisy inspirowane zainteresowanie konsumentów American gotowanie, grill odkryty sprzęt do gotowania np. rosnący popyt. Jako pojęcie odkryty kuchnia bardziej popularne wśród konsumentów więc Grill urządzeń, takich jak inwestycje w ciągu najbliższych kilku lat zwiększają. Miejsce na podwórku nie jest duży, ale przenośny grill jak odkryty grill konsumentów ulubionych.

2, produkty wielofunkcyjne meble ogrodowe

Pojęcie zewnątrz życia sprawia, że rośnie popyt na meble wielofunkcyjne, na przykład, obecnie na rynku mają wszelkiego rodzaju krzesła i stoły może stać się półce.

Teraz na rynku pojawił się Wbudowany schowek, naczynia stołowe stoły i krzesła, niech konsumenta można według własnych potrzeb, aby dostosować. I może również służyć jako krzesło i kilka nogi miękkie stolce. Konsumenci coraz częściej chcą Strona główna Produkty mogą być również używane jako meble ogrodowe.

3, bardziej środowiskowego ochrony produkcji producentów mebli

Negatywnego wpływu środowiska kwestie, lasu wylesiania i konsument obawy o meble uwolnienie gazów toksycznych, wprowadziła już producenci mebli przyjąć więcej rozwiązań produkcję. Na przykład w maju 2015 roku ikea rozpoczął turbin Harjedalen 30 działających w Szwecji, niech się Nordic kraje mają energii niezależnych producentów mebli.

Poonam powiedział: andquot; producenci zaczynają używać bambus produkcji serii piękne i wysokiej jakości meble, jak również Greenington przedsiębiorstwo zaczęło produkować furniture.andquot ochrony środowiska;

tip034t024212.jpg

Para:Meble ogrodowe jest nie dłuższy niech balkon do miejsca do magazynowania Następny:Konserwacji Metoda zewnątrz parasol/markizy/the Pavilion