Transformacja przemysłu meblarskiego w 2017 roku

- Jan 05, 2018-

W 2017 roku w branży meblarskiej, wiele rzeczy, jeśli chcesz wybrać kilka słów kluczowych, nie może być mniej tych słów - wszystkich, w wielu formach, różnych sojuszach branżowych i ulepszeniu smart + konsumpcji gospodarstw domowych. W 2018 r. Przedsiębiorstwa prowadzące gospodarstwa domowe zrobią więcej, aby rozszerzyć swój rynek krajowy i poprawić swój ogólny status biznesowy.


Współpraca transgraniczna między przemysłem domowym i domowym została już ustalona, ​​a wraz z przyspieszeniem wzrostu konsumpcji współpraca między domem a domem jest teraz bardziej "pragmatyczna" w porównaniu z niektórymi współpracami, które przeprowadzono w latach "reklamowych". temu. Od modernizacji zużycia, ustanowienia sojuszu różnych branż i dążenia do doskonałości, krajowe przedsiębiorstwa w 2017 roku przyniosą więcej możliwości dla siebie i branży we współpracy i na poziomie transgranicznym.


Para:Rosja Słabe wykończenie materiału, nowe wejście tekowe Następny:Wgląd w Trend, odzwierciedlają tendencje, aby utworzyć klasyczny