Energicznego propagowania stosowania aluminium w przemyśle do domu do rozpuszczenia nadmiar zdolności elektrolityczne aluminium

- Nov 02, 2017-

"Dzisiaj, obszar zastosowania aluminium jest coraz bardziej powszechne, z miejsca lotnictwa, transportu, Małe AGD, garnki i patelnie, prawie całą drogę wokół Odzież i ubrania ludzi." W "top BBS aluminiowe meble aplikacji"na rozszerzyć, Chiny kolorowych metali stowarzyszenie przemysłu Chen Quanxun wykazały, że w naszym kraju w celu promowania stosowania aluminium, ma nie tylko solidne podstawy przemysłowych i szeroki konsumentowi outlook, i Rozpuścić fulcrum potężne aluminiowe elektrolityczne nadmiernych zdolności produkcyjnych.

Statystyki pokazują, że istnieje 113 przemysłów związanych z aluminium w naszych istniejących gałęzi przemysłu 124. Można powiedzieć, że w całym cyklu życia z aluminium, jego doskonałe światło i recyklingu wydajności przyniosła wielkie korzyści społecznych i środowiskowych w wielu gałęziach przemysłu i został uznany bardziej powszechnie. Popularyzacja świadomości ekologicznej i rozwoju nauki i technologii wielu branż zostały przekształcone w "zazieleniania", a przemysł domu jest nie wyjątek.

"Zielony rozwój stał się wybór niezbędnych dla dostosowania strukturalnego, transformacji i modernizacji gospodarstwa domowego przedsiębiorstw oraz w realizacji zrównoważonego rozwoju." Zhang bingbing, sekretarz generalny stowarzyszenia meble Chin, powiedział rozwoju branży meblarskiej spadło znacznie i jest w bolesny okres transformacji i modernizacji. W tym samym czasie wraz z dwa lata znacznie zwiększone koszty drewna, a ludzie na kryty problem ochrony środowiska coraz większą uwagę, ze stopu aluminium zamiast meble z drewna będzie kierunek rozwoju przemysłu domowego transformacja w przyszłości.

Meble z aluminium ma cechy zielony ochrony środowiska, wodoodpornych i odpornych na wilgoć.

Odnosi się do profile aluminiowe i blachy aluminiowej meble jako główny materiał, jego powierzchnia jest powlekany, spray, słojów drewna-transfer-druk technologii, połączone z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, szkła, skóry i innych materiałów różnego rodzaju funkcje takie jak siedzieć, wsparcia, przechowywania artykułów gospodarstwa domowego.

W porównaniu z płyty drewniane meble, meble z litego drewna, aluminium meble z materiału, ochrony środowiska, wodoodporny i moistureproof, mothproof, płomień opóźniacz zero formaldehydu i innych zalet, jest bardzo korzystne dla rodziny hutch «««broni, Meble medyczne, zwłaszcza w stosunkowo wilgotnych south China rodziny użytkowania. Proces, meble z aluminium ma również lift duże, aluminiowe meble nie tylko zrobić powierzchni leczenia bogaty kolor, nadal można zaspokoić inteligencji, indywiduacji i to w wielu aspektach zgodne żądanie.

"Pod względem rodziny ozdoba, ochrony środowiska i praktyczność są główne obawy o prawie 60 proc. konsumentów." Według grupy danych pomiarowych, wydany przez qian xiaoyu, wiceprezes Stowarzyszenia przemysłu Chin leśnictwa, prawie połowa konsumentów, którzy kupują jednoczęściowe Strona główna Produkty najpierw rozważyć materiałów i ochrony środowiska.

Po widząc perspektywa szerokiego rynku, Ostre domowe przedsiębiorstw i aluminiowy profil przedsiębiorstwa zainwestowały w ustanowienie r&d centra i aktywnie przekształcone. Według najnowszych danych istnieje ponad 200 wyciskania aluminium w kraju, którzy dobrowolnie weszły z usług produkcji aluminium meble.

W mieście foshan guangdong, na przykład w ubiegłym roku według danych statystycznych foshan zaangażowany w aluminium drzwi i okien, Dekoracja aluminium i sklepy metalowe więcej niż 2000, ale z powodu ten kilka lat rozwoju nieruchomości jest stosunkowo powolny, Konkurs jest intensywny, aluminium meble firmy rozwoju transformacja. Jednak istnieje tylko kilka kilkanaście firm, które rzeczywiście mogą produkować meble aluminiowe, i większość z nich są małe, a ogólna siła przedsiębiorstwa zazwyczaj prowadzi do bardzo monotonny wzór aluminium meble produkty na rynku.

W tym samym czasie wydajność jest niska, trudne do masowej produkcji. Po latach rozwoju, Zarząd meble typu powstały zgodnie z zapotrzebowaniem konsumentów na normalizacji i proces produkcji masowej, może odbywać się na dużą skalę produkcji i aluminium meble jest ograniczona przez technologię przetwarzania, jest trudne do osiągnięcia produkcji na dużą skalę. Ponadto w nowej kategorii gospodarstw domowych przedsiębiorstw gospodarstwa domowego aluminium są głównie w branży dystrybucji dealerów profile okien i drzwi, niski stopień specjalizacji i nie konkretnej marki.

"Green jest zawsze największą przewagę konkurencyjną dla aluminium." Eksperci sugerują, że dla przyszłego rozwoju branży meblarskiej aluminium, z jednej strony, powinniśmy wzmocnić design i innowacyjność i aktywnie dążyć do dywersyfikacji i zindywidualizować w stylu. Z drugiej strony powinniśmy znaleźć punkt właściwego wejścia między tradycyjne płyty gospodarstwa domowego i prawdziwe drewno do domu i współpracować z twarda projektu dewelopera nieruchomości. W przyszłości jak ludzie w dalszym ciągu zwrócić uwagę zrównoważonego życia, zielony, jak również proces produkcji gospodarstwa domowego coraz bardziej dojrzałe aluminium, aluminium meble będą szeroko stosowane w artykułach gospodarstwa domowego.


Para:Profesor Peng Liang: Nowy styl chiński jest meble, które buduje chiński Standard estetyczny Następny:Widok na projekt i innowacje tradycyjnych mebli