Co to jest Green Home?

- Oct 12, 2017-

Green pochodzi z natury, drzew, kwiatów, zielonych liści może dać życie do witalności, można dodać zabawne do życia. Wprowadzenie naturalnego krajobrazu do pokoju przyniesie nieskończone witalności do pokoju, co jest szczególnie ważne dla mieszkańców miast, którzy długo zostały oderwane od natury, ponieważ spełniają potrzeby psychiczne osób "powrotu do natury" do pewnego stopnia.

W chwili obecnej, zielony dom jest teraz stopniowo stają się pojęciem domu, mówi się, że produkty gospodarstwa domowego są zdrowsze, bardziej przyjazne. Zielony dom jest wprowadzenie miniaturowy krajobraz naturalny do pokoju, do pokoju, aby przynieść nieskończona żywotność, która dla długoterminowego charakteru od mieszkańców miasta jest szczególnie ważne, ponieważ to może w pewnym stopniu poznać ludzi "Powrót do natury" potrzeby psychologii. Zielony dom zawiera dwa znaczenia, jeden odnosi się do dekoracji wnętrz, mebli, urządzeń elektrycznych, dekoracji wnętrz i tak dalej korzystanie z materiałów przyjaznych; Drugi odnosi się do domu przez urządzenia elektryczne, meble, Dekoracja i innych wyświetlacz, środowisku domowym, aby powrócić do stanu ochrony środowiska naturalnego. Zielony dom jest dać ludziom bardziej humanitarnego usługi dostarczanie produktów do domu, tak aby ludzie w życia w domu, mniej kłopotów, więcej zdrowia i wygody.


Para:Co to jest zielony dom? Następny:Europejskie normy dotyczące dobrostanu zamówień publicznych wydały normy europejskie