Gdy przychodzi pierwszy śnieg, meble Honly uczy w jaki sposób chronić swoje meble na zimę

- Nov 23, 2017-

W zimie wiele rodzin albo mają klimatyzacja ogrzewanie lub długoterminowe, wynikające w kryty suszenia, a niektóre meble pęka. Tak wejście zimowe, meble potrzebuje jak utrzymać możliwość wydłużenia okresu eksploatacji?

Utrzymanie wilgotności wewnętrznej jest priorytetem


Wilgotność jest kluczem zimowego utrzymania mebli. Zima, zimno przyczyna wilgotność powietrza spadła, z klimatyzacja i ogrzewanie kryty "pieczenia", meble do domu jest łatwo złamać, nawet pojawia się zjawisko zanikania, więc wilgotność jest kluczem do konserwacji mebli.

Właściwości absorpcji wilgoci w drewnie czynią je podatne na wpływ środowiska i zmiany, więc najlepiej, aby równomiernie nawilżania, powtórz nawilżacz powietrza, wentylacji, oświetlenia skromne utrzymanie lokalnych mebli, nie można zamknąć do meble. W przeciwnym razie zrobić drewno pochłania wilgoć rozszerza, przyczyna meble do zgryzienia, pleśni. Utrzymać wilgotność w pomieszczeniu o 40% ~ 60%.


Regularnego czyszczenia, aby zapobiec inwazji na kurz

Pyłu wytwarzanego przez budowy dróg, placów budowy, pojazdów i tak dalej jest nie tylko niewygodne, ale również test mebli. Do mebli, zwłaszcza drewniane meble, pył jest pierwszym killer. Ogólne z annato, teak, dąb, orzech i tak dalej do dokonania porównania wysokiej jakości meble, będzie wielu eleganckich rzeźbić, wzory lub projekty na wyroby z drewna, te miejsca są najbardziej narażone na kurz, takie jak nie czyścić regularnie popiołu, przyspieszy szybkość starzenia się mebli.


Ciepły przypomnienie: aplikacji w czystą, miękką ściereczką do czyszczenia, ale należy unikać mokrą szmatką, najlepiej jest używać olejów specjalnych mebli, zeby lepiej zamki meblowe w wilgoci, zapobiec deformacji, celem wydłużony okres użytkowania mebla.


Zmniejszyć okiennym unikać bezpośredniego światła słonecznego

Wiele osób uważa, że włączam ogrzewanie będzie niech wzrost temperatury wewnętrznej, przez otwarte okno make kryty zachować wentylowane, aby zapobiec meble szał. Li chao, osoba w przemyśle, powiedział tylko otwieranie okien zmniejsza wilgotność w domu i tworzy bardziej suche środowisko dla mebli. Prawdziwym powodem rift jest wilgoć, a nie temperatury. Zimą powinno skrócić czas wentylacji, to właściwej metody konserwacji mebli.


Dodatkowo pozycja rozmieszczenia mebli jest lepiej unikać bezpośredniego światła słonecznego poza oknem, farba nie wytrzymam długo słońce, lato zima jest tak, w przeciwnym razie pojawią się okoliczności, że zanika. Niejednorodności słońce może również powodować inny straszny wynik, zestaw dwóch stolik nocny, po okresie ekspozycji na słońce, dwa stolik wyświetlacza zupełnie inny kolor. Metalowe mocowania mogą być utlenione i pogorszeniu, materiały materiały są kruche. Jeśli pozycja, która stawia meble jest naprawdę nie można zmienić, to lepiej poczekać na słońce być oddzielone za pomocą kurtyny.


Para:W San Francisco w Kalifornii Zakazane meble i produkty dla nastolatków są zakazane Następny:Internet rzeczy rozwija się szybko, a inteligentny dom jest kluczem do przyszłego rozwoju