Całe aluminium PK z litego drewna, całe meble aluminiowe z formaldehydu mogą przewodzić prąd?

- Nov 28, 2017-

Krajowe meble z pełnego aluminium należą do początkowego etapu, który jest modnym produktem dla konsumentów. Domowe nadal znajduje się w tradycyjnych drewnianych meblach dla głównego nurtu i istnieje we wszystkich procesach produkcji mebli aluminiowych uciążliwe, przetwarzanie szczegółów nie jest na miejscu, więc chcesz pozwolić społeczeństwu zaakceptować wszystkie aluminiowe meble, które wciąż mają jakąś drogę.
W porównaniu z meblami drewnianymi meble aluminiowe mają większą rozciągliwość i wytrzymałość niż meble z drewna. Jednak koncepcja tradycyjnych mebli drewnianych jest nadal głęboko zakorzeniona w krajowej opinii publicznej. Dlatego obecnie wszyscy producenci mebli aluminiowych WYKORZYSTUJĄ drukowanie ziaren drewna, imituje wygląd mebli drewnopodobnych, ale całe meble aluminiowe nie powinny ograniczać się do wyglądu mebli drewnopodobnych, powinny spełniać swoją własną charakterystykę.

Aktualny stan rynku wewnętrznego

Jeśli chodzi o rynek, to nadal tradycyjne meble drewniane są głównym nurtem, wszystkie meble aluminiowe zajmują tylko niewielką część rynku, istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Wszystkie meble aluminiowe to w końcu nowe słowo w Chinach, tradycyjne drewniane meble są głęboko zakorzenione w społeczeństwie. Istnieje jeszcze długa droga, aby społeczeństwo zaakceptowało całkowicie aluminiowe meble i wybrało całkowicie aluminiowe meble.

Rozwój krajowego przemysłu meblarskiego w całości z aluminium jest wciąż w początkowej fazie, technologia nie jest bardzo dojrzała w porównaniu do innych krajów, proces produkcyjny jest uciążliwy, szczegóły nie istnieją i tak dalej. Problemem jest również trasa rozwoju, produktem wielu producentów jest zastosowanie mebli z drewna gipsowego, cechą, która nie zapewnia w pełni aluminiowych mebli. Wszystkie meble aluminiowe powinny iść do własnej, współczesnej, silnej, zakontraktowanej drogi, której cechą jest to, że wypiera się całe aluminium.

Całe meble aluminiowe są poddawane wytłaczaniu, zginaniu, a tym samym serii wytwarzanych procesów, również dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii płytki wykrywającej są wadliwe, a konsumenci nie muszą martwić się materiałem, a teraz materiał ze stopu aluminium może wytrzymać wysoką temperaturę 200 stopni, użyj stałej liczby roku przez 50 lat. Kupując, pozwól konsumentowi zaoszczędzić serca, zmartwienie oszczędza zbyt wiele kłopotów.

Całe aluminiowe gospodarstwo domowe ma obiecującą przyszłość

Obecnie wszystkie meble aluminiowe mogą być pokryte polami i produktami: meble cywilne; Biuro edukacji; Medycyna sportowa.

Meble socjalne: szafa, szafka, stół, szafka, antystatyczna podłoga, klasa dekoracji, łóżko, szafka na wino, łazienka, stolik do herbaty, szafka TV, regał, akwarium itp.

Biuro: biurko i krzesło dla uczniów, biurka i krzesła szkół, przegródki biurowe, biurka, krzesła, krzesła itp.

Medycyna sportowa: kule, apteczki pierwszej pomocy, nosze, wózki inwalidzkie, pokoje do opalania, całe aluminiowe domy itp.

Wszystkie meble aluminiowe mają większą rozciągliwość niż tradycyjne meble, materiał określa wytrzymałość, wytrzymałość decyduje o dostępności. Narzędzie lub nie może wykonać wielu tradycyjnych mebli, niezbyt idealne, może bardzo dobrze kwalifikować się do wszystkich mebli aluminiowych, ponieważ meble są bardziej funkcjonalne, praktyczne, przewaga tych mebli aluminiowych będzie w przyszłości w rozwoju bardziej oczywiste.

Od trendu rozwoju całych mebli, przemysł meblarski z pewnością rozwinie się w kierunku inteligentnych mebli. Przyszłość przemysłu meblarskiego jest zdominowana przez inteligentne meble, materiały wieloskładnikowe i budowlane, ministerstwo budowy, aby zasmakować przemysłu lub pokrewnego przemysłu, przemysł jest w trakcie opracowywania lub przemysłu "znacznie bardziej zdecydowane wybory - i poważne konsekwencje - w planowaniu", jeden z inteligentne planowanie przemysłu meblarskiego, najlepiej przygotowane, uwaga jest najwyższa.

Całkowicie aluminiowe PK z litego drewna, zero-formaldehyd

Tradycyjne meble WYKORZYSTUJĄ głównie drewno, rezerwę i łatwy stopień przetworzenia - wszystkie meble aluminiowe są dominujące. Po drugie, naturalny wzrost drewna i nieuchronny wynik wielu wad. Jak na przykład:

Wada naturalna. Takich jak drewniane stawy, skośne i wad z powodu stresu wzrostu lub uszkodzenia ciała. Zawarte w drewnie pnia lub głównej gałęzi drewno nazywa się sekcja drewna, które można podzielić na martwe i pomieszczenia mieszkalne. Zgodnie z sekcją drewna materiał można podzielić na idealne i zgniłe sekcje. Twill logów jest często nazywany twistem, a ostrze nazywa się twill.

Wady żywych istot. Jest głównie gnijący, przebarwiony i zarażony przez robaki.

Wady spowodowane suszeniem i obróbką. Jeśli wady takie jak pękanie, wypaczenia, urazy piszczelowe zmniejszają wartość użytkową drewna, aluminium jest wytwarzane w blokach, które nie będą nieuniknionymi wadami spowodowanymi przez wzrost drewna.

Najważniejszy punkt, wszystkie meble aluminiowe, formaldehyd! Meble z prawdziwego drewna na cenie rynkowej są generalnie wyższe, dużo osób w interesie napędzanego, tandetnego lub po prostu udają, że są, jak meble z litego drewna, ale w ostatecznym rozrachunku konsumenci kupują prawdziwą ramę drewnianą, stolarkę stolarską, płyta wielowarstwowa, imitacja litego drewna, drewno kijkowe, a nawet meble z płyt pilśniowych o dużej gęstości. Ta syntetyczna płyta wykorzystywana w procesie produkcji formaldehydu, benzenu i benzenu w materiałach klejących, na przykład od 3 do 15 lat, stanowi wielką szkodę dla ludzkiego ciała, problemem są również ludzie w domu po uwolnieniu problemu.

Ponieważ proces jest inny, wszystkie meble aluminiowe mają używać wtyczkę, spawanie, mocowanie za pomocą kleju, śrub itp. To jednocześnie kawałki materiału wytłaczającego, również nie będą lubić szwów w przypadku dużej liczby klejów do drewna, po prostu nie musisz martwić się o problem formaldehydu. Więc wszystkie meble aluminiowe w ogóle nie będą używać materiału formaldehydowego? Odpowiedź brzmi: nie, niektóre z mebli aluminiowych są w europejskim stylu przetwarzania z klejem do klejenia. Ale ilość formaldehydu przenoszonego w tej części jest znikoma w porównaniu z płytą stworzoną przez człowieka.

Z punktu widzenia wytrzymałości, ze względu na charakterystykę aluminium, intensywność jest znacznie większa niż drewno, całkowicie rozwiązuje problem deformacji pęknięć, dostosowuje się do otoczenia współczynnik rozszerzalności cieplnej jest niewielki, ma zapobieganie pożarom, odporne na owady jedzenie przez ćmy, zalety długotrwałych pęcherzy z rozpadu. Meble drewniane zawsze łatwo ulegają uszkodzeniom, uszkodzenia powierzchni są uszkodzone, lakierowanie drewna, lakier do smażenia i materiały ze stopów aluminium nie są łatwe do odkształcenia, trwałości, braku odkształceń i innych cech.

Całe gospodarstwo aluminiowe jest poza głównym nurtem i połową góry

Ze względu na inteligentne meble w Internecie, przemyśle informacyjnym, przemyśle wytwórczym, budownictwie, branży nieruchomości, przemyśle i innych dziedzinach, w swoich "znacznie bardziej zdecydowanych wyborach - i poważniejszych konsekwencjach - w planowaniu, ma zatem inne strategiczne położenie i treść tekstową. Powodem, dla którego inteligentne meble znajdują się w trzynastym planie pięcioletnim, jest wiele branż: z jednej strony ta nowa branża jest zgodna z trendem rozwojowym świata i szerokimi perspektywami korzystania z Internetu. ręką, jest to rynek konsumencki i przestrzeń tej nowej branży, która jest preferowana przez różne branże.

Z punktu widzenia inteligentnych mechanicznie mebli aluminium ma niewielką wagę i wytrzymałość, a ponadto jest mniej obciążone mechanicznie. Po wielokrotnych działaniach mechanicznych uszkodzenia mogą być znacznie mniejsze niż w przypadku mebli drewnianych. Z punktu widzenia inteligentnych mebli elektronicznych, całe meble aluminiowe są dostępne wnęki, mogą być jeszcze bardziej rozbudowane, proces, w którym meble z drewna sprawia, że ​​inteligentne meble są bardziej skomplikowane, proces, który ponownie zwiększa koszty bez kształtu.

Z obecnego etapu wszystkich produktów producenta mebli aluminiowych większość producentów przenosi wszystkie meble aluminiowe, imitujące wygląd tradycyjnych drewnianych mebli. Autor uważa, że ​​ten punkt nie może wykorzystać przewagi aluminiowych mebli wszystkich mebli aluminiowych, tradycyjne meble odzwierciedlające nowoczesne odczucia w koncepcji mebli połączą się z elementem ze stopu aluminium, wzmocnią nowoczesny sens. Dlaczego wszystkie aluminiowe meble zostały wycofane i zapakowane w drewniane meble? Wszystkie meble aluminiowe, nawet jeśli opakowanie znów przypomina meble drewnopodobne, nie są też meblami drewnianymi, nie mogą mieć wielu cech charakterystycznych mebli drewnopodobnych.

Dlatego wszystkie meble aluminiowe powinny wykorzystywać swoje własne cechy, tworzyć własną koncepcję mebli i styl projektowania, iść własną drogą. W porównaniu z tradycyjnymi drewnianymi meblami, wszystkie aluminiowe meble mają większą wytrzymałość, lepszą wydajność, a najważniejszym punktem jest wolny od zanieczyszczeń formaldehyd. Narodowa polityka oszczędzania energii i ochrony środowiska jest korzystna dla rozwoju całego przemysłu meblarskiego z aluminium.

Wszystkie meble aluminiowe powinny przełamać uzależnienie społeczeństwa od mebli z drewna, co sprawi, że akceptacja społeczna i selekcja będą jeszcze miały długą drogę. Wszystkie meble, opakowania i pełne aluminiowe meble nie powinny ograniczać się do naśladowania kierunku rozwoju tradycyjnego modelowania drewnianych mebli, powinny odgrywać swoją własną charakterystykę, przejmują własne wyczucie nowoczesnego, naukowo-technicznego kursu, pod pojęciem inteligentnych mebli na zewnątrz. własna ścieżka

Para:Cały dom dostosowywania do jazdy budynku materiałów sprzedaży, przemysł powłoki mogą wejść na rynek? Następny:3 słynne krzesła, które ukształtowały nowoczesne meble (łącznie z siedzeniem, jesteś w tej chwili)