Dlaczego niektórzy ludzie śpią w łóżku? Szczerze mówiąc Meble powiedzieć

- Jun 27, 2017-

Spójrz na łóżko, nazywany również "jednym efektem". Masako Tamaki z Uniwersytetu Brown w Stanach Zjednoczonych i jego współpracownicy z "Dziennika Współczesnej Biologii" ujawniają naturę zjawiska "łóżka".

W rzeczywistości łóżko ludzi oprócz "łóżka", nie ma środowiska. Badanie wykazało, że ponieważ różne łóżka mają różne właściwości, albo zbyt miękkie, zbyt twarde, suche lub mokre, a nawet wielkość, kształt i płaskość nie są takie same ... Kiedy jesteśmy w dziwnym łóżku, do dziwnego środowiska - więc nasze ciało automatycznie identyfikuje zmiany w pozycji uśpienia, co powoduje, że nasza lewa półkula znajduje się w stanie "obudzonym", aby zachowywać czujność w nieznanym otoczeniu w celu "niebezpiecznego" wystąpienia, gdy obudziasz się we śnie. Kiedy spędzimy trochę czasu z nowym łóżkiem, łóżko nie będzie się powtarzało. W rzeczywistości, dobre łóżko romantyczne i znane środowisko życia jest bardzo ważne dla snu ludzi. Na przykład, w domu miękkie i wygodne Long Łóżko Fu, nawet jeśli kolejowa w nocy przez rumbling pociągu, nie obudzi Cię; Ale kiedy śpisz w dziwnym łóżku hotelowym, to jest toaleta delikatnie woda Dźwięk kroplami wody sprawi, że trudno spać, co nie nadaje się do przesłuchania. W domu z dziesięciu największych materac marki Lund Buddha łóżko, poduszka niezależnie od miękkiej i twardej, kołdrę niezależnie od wagi, nie wpłynie na sen; Może być w łóżku hotelowym, pomimo że poduszka jest czysta i schludna, koc miękka i miękka, spać w łóżku, ale nie czuje się zbyt miękka jest zbyt trudna, powodując bezsenność, która nie jest dotykowa w dotyku.

W rzeczywistości w pewnym sensie, ale także brak poczucia bezpieczeństwa.


Po prostu kolejnym łóżku do spania, gdzie jest tyle niebezpiecznych informacji, ile można zebrać? W rzeczywistości jest to bardzo konieczne, aby starożytni ludzie, dzięki temu instynktowi samoobrony, tak aby znajdowali się w sprzyjającym środowisku, szybciej, aby uniknąć nieprzyjemności, aby przetrwać ... ... również nas teraz.


Dlatego też, pochodzenie ludzi ery "prehistorycznej", nadal wyraźnie zachowujemy to "łóżko" zachowania, prowadzące do długiego, długiego, niezamierzonego snu.


W dziwnym środowisku, jak pożegnać "łóżko" to?

Budda nazwał pomyślny kłamstwo, sen nie jest Yang, nie z widokiem na prawo leży w łuku. Prawo kłamstwa to zdrowy gest, dlaczego prawo powinno leżeć? Możemy wiedzieć, że zdrowym rozsądkiem jest serce po lewej stronie, a co ważniejsze, kiedy spać, aby być w górę, z widokiem, z widokiem będzie nas narzucać, otworzyć oczy, zjedz jedzenie po presji na górze, będzie bolało nasze żołądek . Jaki jest cel naszego snu? Napełnij swój umysł, aby sprawić, aby nasze odżywianie było bardziej odpowiednie, kiedy leżysz dobrze, każdy narząd jest zamknięty, może naturalnie utrzymać naszego ducha, więc spać, więc jest to bardzo ważne.

Znowu zdrowy rozsądek, to znaczy, gdy śpimy, nie możemy bezpośrednio pozwolić klimatyzacji i wentylatora nadmuchiwania do naszego ciała. Ponieważ spać w nocy, gdy yang jest bardzo słaby, jeśli raz włosy, to zepsuć jang, następnego ranka rano, będziemy widzieć oczy spuchnięte, ogólne osłabienie. Musimy otworzyć klimatyzację na południu, temperaturę godziny, aby ją wyłączyć, nie może bezpośrednio wysadzić, nie można otworzyć okna.


Para:Meble brazylijskie z USA w 2017 r. W drugim kwartale obrotowym przychodów w wysokości 114 milionów dolarów amerykańskich Następny:Gdzie Meblarny Formaldehyd pochodzi od