Kody zimowe do konserwacji mebli

- Dec 16, 2017-

Wraz z poprawą jakości życia ludzi, popyt na meble to głównie produkty z drewna. Dzisiejszy rynek meblowy, meble z litego drewna, drewniane meble panelowe, meble z rattanu i inne naturalne rośliny do tworzenia zielonych mebli. Takie meble mają piękne naturalne, ekologiczne korzyści zdrowotne. Ale do konserwacji trzeba wydać trochę serca. Zwłaszcza w suchą zimę, jak sprawić, by meble były bezpieczne na zimę, spójrz na dziś Xiaobian wysyłają ci kody do konserwacji mebli zimowych.
Po pierwsze drewniane meble należy trzymać z dala od nawilżacza
Izolacja z drewna w celu zapobieżenia pękaniu, ale należy uważać, aby nawilżacz nie był umieszczony bezpośrednio na drewnianych meblach lub przez dłuższy czas z dala od cieplejszego, spowoduje to powstanie mebli drewnianych, miejscowej wilgoci spowodowanej przez pleśń, obrzęk i inne problemy.
I nie umieszczaj drewnianych mebli w miejscu bezpośredniego nasłonecznienia, spowoduje to miejscowe wyblaknięcie farby lub przedwczesne starzenie się deformacji drewna, dlatego w przypadku mebli drewnianych najlepszym rozwiązaniem jest stosunkowo chłodne, przewietrzone pomieszczenie. Ponadto musimy zwrócić uwagę na konserwację folii do mebli drewnianych. Zasadniczo nie zaleca się wycierać powierzchni mebli szorstką szmatką, aby zapobiec uszkodzeniu lakieru.
Po drugie, meble z litego drewna co najmniej raz w roku, aby odtworzyć wosk
W sezonie grzewczym powinny być regularnie dla mebli z drewna, woskowanie podłóg drewnianych, co 6-12 miesięcy, ze specjalnego wosku do mebli do mebli na warstwie wosku. Przed woskiem należy użyć łagodnej, nie alkalicznej wody z mydłem, aby usunąć stary wosk.
Jeśli natkniesz się na spleśniałe meble z litego drewna, możesz użyć czystej szmatki zwilżonej neutralnym detergentem lub specjalnym środkiem do czyszczenia mebli. Następnie delikatnie nałóż warstwę wosku lub olejku do mebli na spleśniałe części i umieść mydlaną lub mydlastą gazę w zatęchłym miejscu, aby wyeliminować stęchły smak.
Po trzecie, meble winorośli często oczyszczają hodowlę antybakteryjną
Meble rattanowe nie boją się wilgoci, ale stają przed problemem rozwoju bakterii. W sezonie grzewczym, jeśli nie będziesz pilnie czyścić, pęknięcia rattanowe będą łatwo pleśniejące, pleśniejące. Eksperci sugerują, że regularnie czyści meble z rattanu i zwracają uwagę na wentylację pomieszczenia. Należy zauważyć, że meble z rattanu, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego przez długi czas po czyszczeniu, aby uniknąć blisko ognia, aby zapobiec blaknięcie materiału rattanowego, suche, zdeformowane, zgięte, pęknięte, luźne i odłączone. Ponadto, użycie okresu czasu można przetrzeć wodą słoną, zarówno odkażaniem, jak i elastycznością, aby utrzymać długotrwały spadek, jak również pewnym efektem anti-crisp, anti-ćm.
Po czwarte, najbardziej obawia się uszczelnienia krawędzi na bazie drewna
Płyty drewnopochodne to drewno lub inne niedrzewne rośliny jako surowce, po pewnym mechanicznym rozdzieleniu na różne materiały jednostkowe, z lub bez kleju i innych dodatków klejonych płyt lub produktów formowanych. Dlatego też krawędź luźnej lub złej jakości materiału powierzchniowego z płyt drewnopochodnych, rdzeń jest bardzo łatwy do wchłonięcia wilgoci z powietrza, powodując rozszerzenie płyty meblowej, uszkodzenia.
Eksperci sugerują, że przy stosowaniu drewnianych mebli panelowych należy zwracać uwagę na wodoodporność, szczególnie na pierwszym piętrze konsumentów, pod podłogą można zainstalować wodoodporną podkładkę. W przypadku mebli w pobliżu ściany zewnętrznej lub ściany łazienki najlepiej jest pozostawić odległość wentylacji.
Ogólnie rzecz biorąc, staraj się nie rozrzucać dużego obszaru na ozdobach podłogowych (takich jak dywany, itp.), Meble powinny również wybrać nogę, podobną do łóżka, które może pomieścić kołdrę i inne przedmioty pod łóżkiem, które łatwo blokują promieniowanie cieplne, zmniejszy efektywne chłodzenie Obszar i przepływ gorącego powietrza doprowadzą do osłabienia efektów termicznych, zaleca się, aby nie wybierać. W przypadku nieco większego pękania deformacji mebli z litego drewna, w suchym środowisku zastosowanie geotermalnych mebli z drewna będzie miało pewien wpływ. Dlatego zaleca się, aby właściciele utrzymywali wilgotność w pomieszczeniu i unikały przesuszenia.

Para:Outdoor Leisure Preferowane meble rattanowe Następny:Jak zapobiec meblach ze stali nierdzewnej?