Współpracują z firmami produkującymi powłoki w celu promowania przyjaznych dla środowiska powłok wodorozcieńczalnych

- Jun 19, 2019-

Wang Ke, prezes Stowarzyszenia Mebli w Guangdong, powiedział, że po ponad 30 latach reform i otwarcia przemysłu meblarskiego w Guangdong wzrosła z małej do dużej, ze słabej do silnej. Wcześniej stosowano więcej powłok na bazie rozpuszczalników, takich jak olej. Ponieważ jednak wymagania ludzi dotyczące ochrony środowiska i zieleni mebli stają się coraz wyższe, formaldehyd i drażniący zapach uwalniany przez oleiste powłoki są coraz bardziej i nie są w stanie zaspokoić potrzeb ludzi. Chociaż farby wodne mają mniejszy udział w przeszłości, są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż rozpuszczalniki organiczne jako rozcieńczalniki organiczne. Obecnie są one najlepszymi powłokami dla powszechnych potrzeb konsumpcji obywateli, transformacji i modernizacji przemysłu meblarskiego. Wybór wymaga również spełnienia przez przedsiębiorstwa obowiązków społecznych i wsparcia ochrony środowiska.


Jako tradycyjna branża przewagi w Guangdong, przemysł meblarski Shunde ma zaszczyt mieć chińskie centrum produkcji mebli i chiński kapitał z materiałów meblowych, a także siedem głównych rynków mebli i materiałów pomocniczych, które zgromadziły materiały wysokiej jakości i niskiej jakości. Po rozległym rozwoju przemysł meblarski i materiałowy w pełni wykorzystuje zalety technologiczne i zalety platformy badawczo-rozwojowej Shunde Furniture R&D, aby promować budowę „Centrum Doświadczalnego Lakierowania Lakierniczego do Drewna” i aktywnie wprowadzać doskonałe firmy lakiernicze na bazie wody. kraj. Wstępowanie.


Biorąc to pod uwagę, będziemy energicznie promować współpracę przemysłu, uniwersytetów i instytutów badawczych, a także promować tworzenie baz współpracy w zakresie produkcji, badań i badań dla przedsiębiorstw produkujących meble, przedsiębiorstw z powłokami wodnymi i głównych instytucji szkolnictwa wyższego. Od początku tego roku przeprowadziliśmy szereg działań, takich jak „Forum Technologii Aplikacji na Wodne Lakiery do Drewna w Meblach” oraz „Wystawa Osłon do Lakierowania Drewna w Aplikacjach”. Regularnie organizujemy firmy produkujące powłoki, aby połączyć się z firmami meblarskimi, a wiele firm podpisało strategiczną współpracę. Porozumienie umożliwiło osiągnięcie dokowania przemysłowego.


Ponadto zorganizowano stowarzyszenie prowincjonalne, Akademię Buddyjską, firmę farbiarską i przedsiębiorstwo meblarskie, aby utworzyć „China Waterborne Wood Coatings (Foshan) Industry Technology Alliance”. Aby ulepszyć projekt uprzemysłowienia powłok na bazie drewna na bazie drewna, w maju zorganizowano konferencję „China (Shunde Longjiang) Waterborne Wood Coatings Industrialization” oraz „Shunde Longjiang Waterborne Wood Coatings Spraying Technology”. Spotkanie dyskusyjne na temat wykonalności projektu Application Service Center zaprasza znanych ekspertów i naukowców z różnych branż i instytucji, aby zademonstrować centrum.


Tan Fengxian ujawnił, że w poprzednim okresie skonsultowano trzy „wysoki i jeden niski” plan dostosowań i realizacji przedsiębiorstwa „Shunde”, a oficjalne dokumenty mogą zostać opublikowane w najbliższej przyszłości. W planie branża produkcji mebli w Longjiang i Lecong jest uważana za centralną pracę w zakresie dostosowania przemysłowego i modernizacji, a zgodnie z emisjami LZO przedsiębiorstw jako cel sprostowania, eliminacji partii, rektyfikacji partii i modernizacji partii są realizowane. Tan Fengxian powiedział, że duża część emisji LZO od producentów mebli pochodzi z tradycyjnych powłok na bazie oleju. Promowanie i stosowanie powłok na bazie wody zapewni drogę do dostosowania i modernizacji firm meblarskich.


Para:Inspekcja fabryczna jest fundacją firm meblarskich Następny:Kanały sprzedaży mebli, te nowe poważne zmiany mają miejsce