Nowoczesny zestaw sof ogrodowych

Nowoczesny zestaw sof ogrodowych

Głównym materiałem do tego zestawu wypoczynkowego jest aluminium i magiczny rattan z tekstylenem. Magiczny rattan to najnowszy rattan z PE, którego design inspirowany jest dziką trawą podczas upadku natury. Wybraliśmy cztery kolory do wyboru klienta. Ten zestaw wypoczynkowych sof jest idealny do miejsc takich jak ogrody, patia, altanki i inne.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Nowoczesny zestaw sof ogrodowych


图片 4.jpg

nowoczesny komplet wypoczynkowy ogrodowy

nowoczesny zestaw sofa rattanowa ogrodowa

nowoczesny zestaw sofy ogrodowej rattanowej

nowoczesny projekt sofy ogrodowej

nowoczesny zestaw rattanowy sofa ogrodowa


Model HLMWSS588
Rama Aluminium
Obróbka powierzchniowa Malowanie proszkowe z obróbką powierzchniową oleju szczotkowego
Materiał Magiczny rattan / textilene
Kolor Ciemny brąz
Rozmiar

3-osobowa sofa: 220 * 94 * 79 cm

Sofa pojedyncza: 90 * 94 * 79cm

Stolik kawowy: 120 * 65 * 42cm

Uszczelka 3-osobowa sofa: pakiet ze stolikiem, 2 sztuki / ctn; sofa pojedyncza: 1 sztuka / ctn.
cechy KD
Korzystanie z tego miejsca Ogród, patio, altana itp.Ten zestaw wypoczynkowy obejmuje:

1 * 3-osobowa sofa z 1 poduszka 3 poduszki na plecy 3 poduszki .

2 * s ingle sofa z 1 poduszka na plecy 1 poduszka 1 poduszka .

1 * kawa z aluminiowym blatem.Cechy produktu:

Głównym materiałem do tego zestawu wypoczynkowego jest aluminium i magiczny rattan z tekstylenem. Magiczny rattan to najnowszy rattan z PE, którego design inspirowany jest dziką trawą podczas upadku natury. Powierzchnia tego zestawu sofa z malowania proszkowego z obróbką powierzchni oleju do szczotkowania, ta najnowsza metoda obróbki powierzchni, tworzą naturalny wzór na powierzchni ramy, wraz z magicznego rattanu, tworzą unikalny naturalny styl tej serii produktów.Charakterystyka materiału :

Aluminium, nie jest łatwo skorodowane w środowisku naturalnym, ten materiał ze względu na jego lekką charakterystykę, powszechnie stosowany do wykonania ramy mebli ogrodowych.

Rattan PE, gładka i delikatna powierzchnia, bogata kolorystyka. Jest to wysoka wytrzymałość, dobra elastyczność, trwałość. Ponadto ma również wodoodporny, krem ​​do opalania, pleśni, ćmy i inne zalety, jest dobrym materiałem na meble ogrodowe. Meble wykonane z niego mają oddychające, wygodne, łatwe do czyszczenia, łatwe w utrzymaniu funkcje.

Textilene, powierzchnia gładka, przejrzysta tekstura, gładka i chłodna, doskonała oddychalność. Anti-UV, anti-aging, kolorowe nie blakną. Jest to wysoka wytrzymałość, odporna na zużycie, długa żywotność. Wodoszczelny, łatwy do czyszczenia, bez specjalnej konserwacji, szeroko stosowany w ogrodach, plażach, kawiarniach na świeżym powietrzu i innych miejscach. Odmiana koloru Textilene, to powszechnie stosowana tkanina meblowa na zewnątrz.


图片 5.jpg

图片 4.jpg

Hot Tags: Nowoczesny zestaw sof ogrodowych,
Para:Meble trzcinowe z zewnątrz Następny:Home Trendy Meble Patio

Zapytanie

You Might Also Like