Home Trendy Meble Patio

Home Trendy Meble Patio

Głównym materiałem tej sofy jest drewno aluminiowe i plastikowe. Drewno z tworzywa sztucznego, w połączeniu z zaletami drewna i tworzywa sztucznego, trwałe i łatwe do czyszczenia, nadaje się do użytku na zewnątrz. Konstrukcja łukowa oparcia i siedzenia jest wyjątkowa dla tej sofy. Ta nowoczesna kanapa wypoczynkowa nadaje się do hotelowego patio, tarasu, balkonu, werandy, altanki i tak dalej.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Home trend mebli patio


图片 4.jpg


trendy domowe meble do patio

trendy hotelowe hotelowe meble ogrodowe

dom trendy patio wypoczynku sofahome trends hotel patio sofa

trendy domu sofa na patio


Model

HLPSS095

Rama

Aluminium

Materiał

Drewno z tworzywa sztucznego / drewno poliowe

Rozmiar

Pojedyncza kanapa: 80 * 82,5 * 70 cm

Uszczelka

2 sztuki / ctn

Korzystanie z tego miejsca

Patio, taras, balkon, weranda, altana itp.Cechy produktu:

Głównym materiałem tej sofy jest drewno aluminiowe i plastikowe. Drewno z tworzywa sztucznego, w połączeniu z zaletami drewna i tworzywa sztucznego, trwałe i łatwe do czyszczenia, nadaje się do użytku na zewnątrz. Konstrukcja łukowa oparcia i siedzenia jest wyjątkowa dla tej sofy. Ta nowoczesna kanapa wypoczynkowa nadaje się do hotelowego patio, tarasu, balkonu, werandy, altanki i tak dalej.O Honly:

Jesteśmy profesjonalną produkcją wysokiej klasy fabryki mebli hotelowych na świeżym powietrzu, nasze główne produkty to: zestawy sofowe, zestawy krzeseł stołowych, salon słoneczny, huśtawka itp. Aby zapewnić Państwu wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach i dobrej obsłudze, jesteśmy konsekwentnie uporczywymi .图片 5.jpg

图片 4.jpg

Hot Tags: trendy domowe meble do patio
Para:Nowoczesny zestaw sof ogrodowych Następny:Meble ogrodowe ogród skarby

Zapytanie

You Might Also Like