Zestaw Sofa prosta konstrukcja

Zestaw Sofa prosta konstrukcja

Głównym materiałem do tego zestaw sofa jest aluminium i textilene / polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria prostych, linie proste i gładkie jest Charakterystyka tej serii produktów. Kawa Blat jest szczotkowanie obróbki powierzchni oleju, aby ten prosty wygląd zestawów nie jest proste. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla tego ustawienia sofa jest, że opatentowany siedzącej nie jest zdeformowana. Ten zestaw elegancki kanapa jest nadają się do ogrodów, tarasów i tak dalej.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Zestaw sofa prosta konstrukcja


图片4.jpg


simple design sofa set

simple design outdoor sofa set

simple design garden sofa set

simple design patio sofa set

simple design hotel outdoor sofa set


Modelu

HLFSS589

Ramka

Aluminium

Materiał

Textilene /polycord

Rozmiar

sofa 3 osobowa: 188 * 82 * 65 cm

Pojedyncze sofa: 80 * 82 * 65 cm
Stolik kawowy: 120 * 67 * 32 cm

Pakowania

KD, 3 miejscePakiet sofa stolik, 2 szt. / karton;

pojedyncze tapczany2 szt/ctn.

Wykorzystanie miejsca

Ogród, patio itp.Ten zestaw sofa obejmują:

1 *3 miejscesofa z poduszka.

2 * sInglesofa z poduszka.

1 *Kawatabela zaluminiumDo góry.Cechy produktu:

Głównym materiałem do tego zestaw sofa jest aluminium i textilene / polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria prostych, linie proste i gładkie jest Charakterystyka tej serii produktów. Kawa Blat jest szczotkowanie obróbki powierzchni oleju, aby ten prosty wygląd zestawów nie jest proste. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla tego ustawienia sofa jest, że opatentowany siedzącej nie jest zdeformowana. Ten zestaw elegancki kanapa jest nadają się do ogrodów, tarasów i tak dalej.O Honly:

Jesteśmy w profesjonalnej produkcji wysokiej klasy hotel fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy sofa, stół krzesła zestawy, leżak, swing, itp. Państwu produkty wysokiej jakości z konkurencyjnej ceny i dobry serwis, jest nasz upór spójne.图片5.jpg


图片4.jpg

Hot Tags: Zestaw sofa prosta konstrukcja
Para:41. meble ogrodowe CIFF Następny:Najnowsze wzory zestawu sof

Zapytanie

You Might Also Like