Nowoczesny zestaw stołów patio

Nowoczesny zestaw stołów patio

Głównym materiałem tego stołu jest stal nierdzewna i marmurowa, głównym materiałem tego krzesła jest aluminium i Textilene z tworzywa sztucznego. Stół KD i krzesła do układania w stos, zwiększona ładowność.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Nowoczesny zestaw stołów do patio


图片 4.jpg

Nowoczesny zestaw stołów do patio

zestaw stołów patio

stół do patio

zestaw krzeseł ogrodowych patio

zestaw stół i krzesła patio


Model

HLGDS203

Rama

Aluminium / stal nierdzewna

Materiał

Plastikowe drewno / tekstylen / marmur

Rozmiar Okrągły stół: Φ100 * 75cm

Fotel : 56 * 60 * 88cm

Kolor Ciemny brąz

Uszczelka

Tabela KD, 1 sztuka / ctn; krzesła ułożone w stos, 4 szt / ctn.

Korzystanie z tego miejsca

Ogród, patio, altana itp.Ten zestaw tabel zawiera:

1 * okrągły stół, rama ze stali nierdzewnej z marmurowym blatem.

4 * fotele, aluminiowa rama z poręczą z tworzywa sztucznego.Cechy produktu:

Głównym materiałem tego stołu jest stal nierdzewna i marmurowa , głównym materiałem tego krzesła jest aluminium i Textilene z tworzywa sztucznego. Stół KD i krzesła do układania w stos, zwiększona ładowność. Ten nowoczesny zestaw stolikowy nadaje się do ogrodu, patio, altany itp. W High-end.Charakterystyka materiału :

Aluminium , niełatwo skorodowane w środowisku naturalnym, ten materiał ze względu na swoją lekką charakterystykę, powszechnie stosowany do tworzenia ram mebli ogrodowych.

304 ze stali nierdzewnej, ta twardość materiału, wysoka wytrzymałość, konserwant, to produkcja wysokiej klasy mebli ogrodowych powszechnie stosowanych materiałów.

Textilene, płaska powierzchnia, przejrzysta tekstura, gładka i chłodna, doskonała oddychalność. Anty-UV, anti-aging, kolor nie blakną. Jest to wysoka wytrzymałość, trwałe, trwałe. Wodoszczelny, łatwy do czyszczenia, bez specjalnej konserwacji, szeroko stosowany w ogrodach, plażach, kawiarniach na świeżym powietrzu i innych miejscach. Textilene colorful, to powszechnie stosowana tkanina meblowa na zewnątrz.

Tworzywa sztuczne z tworzyw sztucznych , tworzywa sztuczne i drewno, oba zalety tworzywa sztucznego i drewna. Jest gładka i delikatna powierzchnia, drewniany wygląd, ale również wyższa niż twardość tworzywa sztucznego. Stabilność wymiarów jest dobra, nie jest łatwo wytworzyć pęknięcia, nie jest łatwo zgiąć, łatwa konserwacja. Istnieje wiele specyfikacji, kolorów, wzorów drewna do wyboru. Jest odporny na korozję, wilgoć, owady nie są, nie długo grzyb, nietoksyczne, nie powodujące zanieczyszczeń, niskie koszty utrzymania. Plastikowe drewno o wysokiej wytrzymałości, długa żywotność, to nowy rodzaj materiałów do produkcji mebli na zewnątrz.图片 5.jpg

图片 4.jpg

Para:Zestaw stołów kawiarni High-end Następny:Okrągły stół z rattanu

Zapytanie