Jadalnia tabeli wzorów

Jadalnia tabeli wzorów

Głównym materiałem do tej tabela zestaw jest aluminium i textilene z polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria prostych, linie proste i gładkie jest Charakterystyka tej serii produktów. Blat prostokąt jest szczotkowanie obróbki powierzchni oleju, aby ten prosty wygląd zestawów nie jest proste. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla tego ustawienia fotela jest, że opatentowany siedzącej nie jest zdeformowana. Ten zestaw elegancki stół nadaje się do jadalni i tak dalej.

Szczegóły produktu

Jadalnia tabeli wzorów


图片4.jpg

   

dining room table designs

dining room table latest designs

latest dining room table designs

latest designs dining room table

designs dining room table


Modelu

HLFDS914

Ramka

Aluminium

Obróbka powierzchniPowłoka proszkowa z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju

Materiał

Textilene / polycord

RozmiarProstokącie tabeli: 160 * 90 * 75 cm
Fotel:54,5 * 55 * 73 cm

Pakowania

Tabeli KD, 1 pc/ctn; krzesła KD, 2 szt/ctn.

Wykorzystanie miejsca

Jadalni itp.Ten zestaw tabeli obejmują:

1 * prostokąttabela zgóry aluminium.

6 * fotele.Cechy produktu:

Głównym materiałem do tegostółzestaw jest aluminium i textilene z polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria prostych, linie proste i gładkie jest Charakterystyka tej serii produktów.ProstokątBlat stołu jest szczotkowanie obróbki powierzchni oleju, aby ten prosty wygląd zestawów nie jest proste. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla tegokrzesłoUstawienie to, że postawa siedząca opatentowany nie jest zdeformowana. Ta eleganckastółzestaw nadaje się do jadalni i tak dalej.O Honly:

Jesteśmy w profesjonalnej produkcji wysokiej klasy hotel fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy sofa, stół krzesła zestawy, leżak, huśtawka itp. Państwu produkty wysokiej jakości z konkurencyjnej ceny i dobry serwis, jest nasz upór spójne.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: jadalnia tabeli wzorów
Para:Stół ogrodowy wzory Następny:Stół do jadalni wzory

Zapytanie

You Might Also Like