Stół do jadalni wzory

Stół do jadalni wzory

Głównym materiałem tego zestawu tabeli jest aluminium i textilene z polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria bloom, Płatek typu oparcia jest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Ten zestaw tabeli jest najbardziej wyjątkowe miejsce: opatentowana konstrukcja posiedzenia nie być zdeformowane. Ten zestaw elegancki stół nadaje się do ogrodów, tarasów, altany i tak dalej.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Stół do jadalni wzory


图片4.jpg

   

dining table designs

latest dining table designs

dining table latest designs

latest designs dining table

designs dining table


Modelu

HLFDS904

Ramka

Aluminium

Obróbka powierzchniPowłoka proszkowa z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju

Materiał

Textilene /polycord

RozmiarProstokącie tabeli: 160 * 90 * 75 cm
Fotel:56 * 57 * 80 cm

Pakowania

Tabeli KD, 1 pc/ctn; krzesłaKD, 2 szt/ctn.

Wykorzystanie miejsca

Ogród, patio, altankaitp.Ten zestaw tabeli obejmują:

1 * prostokąttabela zgóry aluminium.

6 * fotelezPoduszka.Cechy produktu:

Głównym materiałem tegostółzestaw jest aluminium i textilene z polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria bloom, Płatek typu oparcia jest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Tostółzestaw jest najbardziej wyjątkowe miejsce: opatentowana konstrukcja posiedzenia nie być zdeformowane. Ta eleganckastółzestaw nadaje się do ogrodów, tarasów, altanyi tak dalej.O Honly:

Jesteśmy w profesjonalnej produkcji wysokiej klasy hotel fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy sofa, stół krzesła zestawy, leżak, huśtawka itp. Państwu produkty wysokiej jakości z konkurencyjnej ceny i dobry serwis, jest nasz upór spójne.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: stół do jadalni wzory
Para:Jadalnia tabeli wzorów Następny:Nr

Zapytanie