Stół ogrodowy wzory

Stół ogrodowy wzory

Głównym materiałem do tej tabela zestaw jest aluminium i magii rattan, teak, tkaniny, gąbka. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria magia rattan, naturalny styl jest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla tego ustawienia fotela jest, że opatentowany siedzącej nie jest zdeformowana. Ten zestaw elegancki stół nadaje się do ogrodu, taras, altana i tak dalej.

Szczegóły produktu

Stół ogrodowy wzory


图片4.jpg

   

garden table designs

garden table latest designs

latest designs garden table

latest garden table designs

designs garden table


Modelu

HLMWDS915

Ramka

Aluminium

Obróbka powierzchniPowłoka proszkowa z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju

Materiał

Magia rattan / teak / tkanina / gąbka

RozmiarOkrągły stół:Φ80 * 74cm
Fotel:57 * 58 * 68 cm

Pakowania

Tabeli KD, 1 pc/ctn; krzesła KD, 2 szt/ctn.

Wykorzystanie miejsca

Ogród, taras, altanka itp.Ten zestaw tabeli obejmują:

1 * okrągłego stołu zTeak top.

4 * fotele z poduszką.Cechy produktu:

Głównym materiałem do tegostółzestaw jest aluminium iMagia rattanz Teak,tkaniny, gąbka. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu:Magia rattanserii,naturalnym stylujest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla tegokrzesłoUstawienie to, że postawa siedząca opatentowany nie jest zdeformowana. Ta eleganckastółzestaw jest przeznaczony dla ogród, taras, altana i tak dalej.O Honly:

Jesteśmy w profesjonalnej produkcji wysokiej klasy hotel fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy sofa, stół krzesła zestawy, leżak, huśtawka itp. Państwu produkty wysokiej jakości z konkurencyjnej ceny i dobry serwis, jest nasz upór spójne.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: stół ogrodowy wzory
Para:Wzory stołów zewnętrznych Następny:Jadalnia tabeli wzorów

Zapytanie

You Might Also Like