Wzory stołów zewnętrznych

Wzory stołów zewnętrznych

Głównym materiałem do tego zestawu stołowego jest aluminium i magiczny rattan z tekstylenem. To nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: seria magicznych rattanów, naturalny styl to cechy tej serii produktów. Konstrukcja KD pozwala zaoszczędzić przestrzeń transportową, instalacja jest również bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowym miejscem dla tego ustawienia krzesła jest to, że opatentowana pozycja siedząca nie jest zdeformowana. Ten elegancki zestaw stołowy nadaje się do ogrodu, patio, altany i tak dalej.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Projekty stołów zewnętrznych


图片 4.jpg

projekty stołów zewnętrznych

najnowsze wzory na zewnątrz stołu

najnowsze wzory stolików zewnętrznych

najnowsze wzory stołów zewnętrznych

projektuje stolik na zewnątrz


Model

HLMWDS911

Rama

Aluminium

Obróbka powierzchniowa Malowanie proszkowe z obróbką powierzchniową oleju szczotkowego

Materiał

Magiczny rattan / textilene

Rozmiar Okrągły stół: Φ 90 * 72cm
Fotel : 57 * 58 * 68cm

Uszczelka

Tabela KD, 1 sztuka / ctn; krzesła KD, 2 szt / szt.

Korzystanie z tego miejsca

Ogród, patio, altana itp.Ten zestaw tabel zawiera:

1 * okrągły stół z aluminiowy blat.

4 *   fotele z poduszką.Cechy produktu:

Głównym materiałem tego zestawu stołowego jest aluminium i magiczny rattan textilene . To nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: seria magicznych rattanów , naturalny styl to cechy tej serii produktów. Konstrukcja KD pozwala zaoszczędzić przestrzeń transportową, instalacja jest również bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowym miejscem dla tego ustawienia krzesła jest to, że opatentowana pozycja siedząca nie jest zdeformowana. Ten elegancki zestaw stołowy nadaje się do ogrodu, patio, altany i tak dalej.Informacje o Honly:

Jesteśmy profesjonalną produkcją najwyższej klasy hotelowej fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy wypoczynkowe, zestawy stołów, salon słoneczny, huśtawka itp. Aby zapewnić Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie i dobrej jakości usług, nasza konsekwentna trwałość .图片 5.jpg

图片 4.jpg

Hot Tags: projekty stołów zewnętrznych
Para:41. meble ogrodowe CIFF Następny:Stół ogrodowy wzory

Zapytanie

You Might Also Like